خانه / دانلود / کتاب Hands-On Mobile App Testing: A Guide for Mobile Testers and Anyone Involved in the Mobile App Business

کتاب Hands-On Mobile App Testing: A Guide for Mobile Testers and Anyone Involved in the Mobile App Business

Hands-On Mobile App Testing-A Guide for Mobile Testers and Anyone Involved in the Mobile App Business
Hands-On Mobile App Testing-A Guide for Mobile Testers and Anyone Involved in the Mobile App Business

امروز، برنامه‌های تلفن همراه باید استانداردهای دقیق اطمینان‌پذیری(Reliability)، کاربردپذیری(Usability)، امنیت و Performance را برآورده کنند. با این حال، بسیاری از توسعه‌دهندگان موبایل تجربه تست محدودی دارند و سیستم عامل‌های موبایل نیز چالش‌های جدیدی را در دراز مدت برای تسترها ایجاد می‌کنند. در همین جهت کتاب پیش رو راهکاری را فراهم می‌کند. این کتاب یک طرح End-To-End برای تست کامل هر اپلیکیشن موبایل با OSهای iOS و Android است.

نویسنده این کتاب یعنی دانیل نات(Daniel Knott) بازتابی از تجربۀ گسترده و واقعی خود و همچنین راهنمایی‌های عملی در مورد هر چیز در رابطه با Test Planning برای اتوماسیون روی برنامه‌های موبایل را در این کتاب به اشتراک گذاشته است. او مطالب را با یک نگرش تخصصی در مسائل مربوط به تلفن همراه به رشته تحریر در آورده است، و مطالبی مانند تست ورودی‌های سنسور، استفاده از باتری و برنامه‌های ترکیبی(Hybrid Appها)، و همچنین مطالبی در مورد نحوه مواجهه با دستگاه و Platform Fragmentation و موارد دیگری را تشریح می‌کند.

اگر می‌خواهید اپلیکیشن‌های موبایلی شما به همان اندازه که کاربرانتان می‌خواهند کیفیت داشته باشند، این راهنما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

آموزش

همچنین ببینید

Continuous Integration, Delivery, and Deployment Index

کتاب Continuous Integration, Delivery, and Deployment

چالش‌هایی زیادی وجود دارد که بسیاری از تیم‌ها در هنگام پیاده‌سازی Continuous Deployment(که نیازمند ابزارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *